Κυριακή 11 Μαρτίου 2018

Πανιώνιος Καισαριανής-Λαρισαϊκός 4-0

Κακή εμφάνιση έκανε σήμερα η ομάδα μας και γνώρισε την ήττα από τον Πανιώνιο Καισαριανής. Σε κανένα σημείο του παιχνιδιού δεν κατάφεραν οι παίχτες μας  να απειλήσουν και σε συνδυασμό με τα παιδικά λάθη που έκανα ήρθε φυσιολογικά το  μεγάλο σκορ. Είμαι 35 χρόνια στην ομάδα και πρώτη φορά βλέπω να τρώμε σχεδόν κάθε Κυριακή τόσο αστεία γκολ. Επόμενο παιχνίδι με το Δάσος Χαΐδαρίου στο γήπεδο της Ακαδημίας Πλάτωνος.

Το 1-0 έγινε στο 16' λεπτό με κεφαλιά του Μάριου Πανάκη μετά από παιδαριώδες λάθος του Παπαγιαννόπουλου.
Το 2-0 έγινε στο 46' λεπτό με πλασέ του Γιάννη Ραυτόπουλου μέσα από τη μικρή περιοχή μετά από εκτέλεση κόρνερ.
Το 3-0 έγινε στο 73' λεπτό με πλασέ ξανά του Γιάννη Ραυτόπουλου από κοντά μετά από παράλληλη πάσα από τα αριστερά του Γιώργου Κάρκου.
Το τελικό 4-0 έγινε στο 90' λεπτό όταν μετά από πλασέ του Γιάννη Ραυτόπουλου η μπάλα άλλαξε πορεία πάνω στον Σπύρο Σταθόπουλο, ξεγέλασε τον Παπαγιαννόπουλο και κατέληξε στα δίχτυα.