Κυριακή 1 Απριλίου 2018

Πέρα Κλουμπ-Λαρισαϊκός 3-2

Το 0-1 έγινε στο 20' λεπτό με απευθείας εκτέλεση κόρνερ του Γιώργου Παπαδόπουλου.
Το 1-1 έγινε στο 32' λεπτό με πλασέ από το ύψος του πέναλτι του Παναγιώτη Μουρδουκούτα.
Το 2-1 έγινε στο 38' λεπτό με πλασέ του Παναγιώτη Μουρδουκούτα από πλάγια αριστερά κοντά στη μικρή περιοχή.
Στο 50' λεπτό εκτέλεση φάουλ του Θανάση Παυλόπουλου χτύπησε στο οριζόντιο δοκάρι του Ιάσονα Γιαννακούρα.
Το 3-1 έγινε στο 80' λεπτό με σουτ από το ύψος του πέναλτι ξανά του Παναγιώτη Μουρδουκούτα.
Το τελικό 3-2 έγινε στο 90' λεπτό με εκτέλεση πέναλτι του Κώστα Γκέργκι που κέρδισε ο Αλέξανδρος Γαλάνης.